TEKLİF AL

Adınız Soyadınız

E-posta adresiniz

Telefon

Mesajınız

Menü

Şehirlerarası Nakliyat

Adalar Evden Eve Nakliyat

Adalar evden eve nakliyat hizmeti olan Ekşioğlu nakliye firması olarak müşterilerimizin her türlü nakliye ihtiyacına karşılık verebilmek için çalışmalarımızı sürdürüyor ve her geçen gün yenilenerek teknoloji ile hareket ederek nakliye hizmetlerini bir adım ileriye taşıyoruz. 7 /24 hizmet veren çağrı merkezimiz üzerinden bizler ile iletişime geçerek her türlü sorunuzu sorabilirsiniz. Bu alanda uzun yıllardır deneyim sahibi olan firmamız evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, şehir içi nakliye hizmeti, şehirler arası nakliye hizmeti, asansörlü vinç taşıma sistemi, parça eşya taşımacılığı ve eşya depolama hizmeti sağlamaktadır.  her türlü nakliye hizmetini en uygun fiyatlara sunan firmamız bu alanda sektörün öncü firmalarından biri olmuş ve sektörde adından sıkça bahsettirmektedir. Aynı zamanda nakliye alanında her türlü yetki belgelerine sahip olan son derece kurumsal ve güvenilir bir firmadır. Türkiye genelinde tescilli bir marka olup ulaştırma bakanlığından her türlü izin ve yetkileri mevcuttur. Tüm bunlar sayesinde güvenilir bir hizmeti uygun fiyatlara profesyonel olarak alabilirsiniz.

Evden eve taşıma hizmeti veren firmamızın vizyonları arasında memnun müşteri kriteri bulunmaktadır. Güler yüzlü ve profesyonel ekibimiz bu noktada her türlü hizmeti sağlayarak % 100 müşteri memnuniyetini dikkate almaktadır. Firmamız teknolojinin ışığında ilerleyip bu noktada asansörlü taşıma, uygun araç hizmeti, ekspertiz onaylı yükleme ve boşaltma bunun yanı sıra ambalajlama hizmeti ile sizleri memnun etme ve eşyalarınızı güven içinde taşımayı planlamaktadır.

Her zaman için belirli bir düzen ve iş bölümü ile ilerleyen ekibimiz belirtilen gün ve saate lokasyonda hazır bir şekilde bulunur. Nakliye hizmetinde her zaman için dakiklik bizler için önemli bir kriterdir. Evden eve asansörlü taşımacılık hizmeti sunan Ekşioğlu nakliyat firması olarak aracımızı uygun bir alana çekerek trafiğe ve komşuları rahatsız etmeden yükleme ve indirme işlemleri gerçekleştirilir. Bu aşamada katlardan indirme yapılmadığı için eşyalar bir zarar görmez aynı zamanda taşıma işlemi çok kısa sürede tamamlanır.  Her zaman için güvenilir hizmet sağlamak ve eşyalarınızı dikkatle taşımak için sizlere bir telefon kadar uzağız.  

 

Diğer Şehirler