TEKLİF AL

Adınız Soyadınız

E-posta adresiniz

Telefon

Mesajınız

Menü

Şehirlerarası Nakliyat

Anadolu Yakası Evden Eve Nakliyat

Taşınmak durumunda kalmak can sıkıcı olsa da taşıma hizmeti için güvenilir bir firma bulmak artık zor değil. Bu alanda uzun yıllardır nakliye hizmeti sunan Ekşi oğlu firması İstanbul ve ilçelerinde hizmet sağlamaktadır. Anadolu yakası evden evenakliyat hizmeti sağlayan firmamız konforlu bir taşıma hizmeti ile taşımacılık alanında yeni bir çığır açmaktadır. Evin yoğunluğunun yanı sıra eşyaların büyüklüğü ve hassasiyeti ne olursa olsun bu noktada dikkatle ve özenle bir taşıma hizmeti sunmaktayız. bu noktada işimizi iyi biliyor ve kendimize güveniyoruz. Aynı zamanda bu alanda en iyi olmak adına gerekli teknoloji ile birlikte ilerleyerek personelimize taşıma alanında eğitim ve seminer düzenlemeleri yaparak baştan sonra deneyimli personel ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Evden eve nakliyat hizmetini güvenli bir biçimde almak istiyor iseniz bize ulaşmanız yeterli olacaktır.

Firmamız uzun yıllardır evden eve taşıma, şehirler arası, şehir içi, parça taşıma ve ofis taşımacılığı hizmeti sağlamaktadır. bu noktada geniş kamyon filolarımız, deneyimli personelimiz ve gelişmiş teknolojik ekipmanlarımız, evdeneve asansörlü taşımacılık ve vinç sistemimiz aynı zamanda uzman ekspertizlerimiz ile bir ekip olarak hizmet sağlamaktayız.

Evden eve taşıma hizmeti sağlatan Ekşi oğlu nakliyat olarak müşterilerimize birçok imkan ve güvenlik hizmeti sunmaktayız. % 100 müşteri memnuniyetini hedefleyen ve kendine bunu vizyon edinen firmamız eşyalarınızı taşırken bunların sigortasını yaparak güven içinde bir taşıma sağlamaktadır. tecrübeli personel kadrosu ile taşımacılık hizmeti sağlarken bu noktada iş bölümü net bir biçimde belirlendiği için her personel kendi alanında uzmanlaşır ve taşıma işlemi daha kısa ve pratik biçimde tamamlanır. Taşıma öncesinde müşterilerimize eksper desteği ile birlikte sigortalı bir taşımacılık hizmeti sunulduğu için gözleri arkada kalmaz ve güven içinde taşıma hizmeti alabilirler. Eğer Anadolu yakasında iseniz 7/ 24 hizmet veren çağrı merkezimiz üzerinden bizlere ulaşarak ayrıntılı bilgi alabilir, fiyat bilgisi talep edebilirsiniz. Mesafe ve eşyanın durumu, kat sayısı ve verilecek paketleme hizmetleri vs. hesaplaması yapılarak en uygun fiyat garantisi altında fiyat teklifi müşterilerimize sunulur.

 

Diğer Şehirler