TEKLİF AL

Adınız Soyadınız

E-posta adresiniz

Telefon

Mesajınız

Menü

Şehirlerarası Nakliyat

Ataşehir Evden Eve Nakliyat

Ne yazık ki taşınmak son derece özen gösterilmesi gereken ve oldukça zahmetli işlerden birisidir. Bu aşamada eşyaları doğru şekilde ambalajlama ve koruma, doğru bir şekilde taşıma, araca doğru yerleştirme, teslimat noktasında eşyaları indirme ve eve boşaltma işlemi oldukça dikkat ve özen gösterilmesi gereken bir işlemdir. Ekşioğlu Nakliye taşıma noktasında ki özen ve dikkatin farkında olup evden eve nakliyat alanında uzman firmalardan birisidir. Uzun yıllardır İstanbul ilçelerinde ve Ataşehir ilçesinde taşımacılık hizmeti sağlayan firmamız uygun fiyat garantisi ile güven içinde eşyalarınızı taşır. Eğer İstanbul Ataşehir ilçesinde yaşıyor iseniz bu noktada oldukça şanslı olduğunuzu söylemek mümkün. Ataşehir bölgesine taşınıyor ya da buradan taşınıyor iseniz 7/ 24 hizmet veren telefon numaramız üzerinden bizlere ulaşarak ayrıntılı bilgi alabilir ve bununla birlikte taşımacılık hizmeti de alabilirsiniz.

Evden eve taşıma hizmetinin yanı sıra ofis taşımacılığı, kütüphane taşımacılığı, parça eşya taşımacılığı, şehir için taşımacılık ve şehirler arası taşımacılık olarak birçok hizmeti imzamız ile taşımaktayız. Ekşioğlu nakliyat firması olarak İstanbul ve ilçelerinde sizlere hizmet vermekten büyük mutluluk ve onur duymaktayız. İmzamızı taşıyan araçlarımız ve geniş filomuz ile eşyalarınız en uygun fiyata taşınırken onların güvenliği ve teminatı da bizlere emanettir. Empati bilinci ile çalışan firmamız belirttiğiniz gün ve saatte lokasyonda araç ve gerekli teçhizat ile hazır bulunarak sizlere hizmet sağlamaktadır. ataşehir evden eve nakliyat firmaları arasında kendimizi ön plana çıkaran bir şirket olarak uygun fiyata kaliteli hizmet sunmaktan gurur duyarız.

Firmamızın 7/ 24 hizmet veren çağrı merkezine ulaşarak her türlü bilgilendirme alabileceğiniz gibi farklı hizmetleri de sizlere sunmaktayız. Bu noktada işinizi ivedilikle halletmek ve eşyalarınızı zararsız taşımak için evden eve asansörlü taşımacılık hizmeti sunmaktayız. Bu hizmetimiz sayesinde daha az personelin görev alması ile indirimli fiyat uygulanırken, asansörlü taşıma sayesinde bina sakinlerini rahatsız etmeden en kolay şekilde taşıma sağlanır. Son olarak bu taşıma sisteminde yüksek katlara kolaylıkla taşıma yapıldığı için bina içi hasar ve eşya hasarı söz konusu olmaz.

 

 

 

Diğer Şehirler