TEKLİF AL

Adınız Soyadınız

E-posta adresiniz

Telefon

Mesajınız

Menü

Şehirlerarası Nakliyat

Avcılar Evden Eve Nakliyat


Uzun yıllardır nakliye alanında hizmet veren firmamız avcılar evden eve nakliyat olarak da oldukça uzun zamandır hizmet sağlamaktadır. Evden eve taşıma hizmeti, ofis ve büro taşımacılığı, şehirler arası taşımacılık, depo hizmetleri, asansörlü ve vinçli taşıma olarak her türlü alanda hizmet sağlamaktayız. Bu noktada sorumluluk bilinci ile hareket ederek eşyalarınızı belirtilen gün ve saat diliminde teslim alarak belirtilen vakitte teslim etme işlemini gerçekleştiriyoruz. Belirtilen zaman aralıklarında yükleme işlemlerini yaptıktan sonra en erken sürede hareket ederek belirtilen yere teslimatı güven içinde taşımak ilk sırada ki vizyonlarımız arasında yerini alırken bu noktada eşyaların zarar görmemesi prensibi ile dikkat ve özen içinde taşıma hizmeti sağlamaktayız. Eğer avcılar bölgesine taşınıyor ya da avcılar bölgesinden taşınıyor iseniz 7/ 24 hizmet veren çağrı merkezimize ulaşmanız ve Ekşioğlu Nakliye hizmeti talep etmeniz yeterli olacaktır. Kısacası sizlere bir telefon kadar uzağız. Bu noktada bizlere ulaşım sağlayarak ayrıntılı bilgi alabilir evden eve nakliyat hizmetimiz hakkında merak ettiklerinizi ve aklınıza takılanları sorabilirsiniz.

Avcılar bölgesinde hizmet veren firmamız modern taşımacılık alanında kendini geliştirirken eşyanın türü, cinsi fark etmeksizin her türlü eşyayı titizlikle taşıyarak memnun olacağınız bir hizmeti sizlere sunmaktadır. Uzay çağında yaşayan bir toplum olarak teknoloji hızla ilerlerken Ekşi oğlu nakliye firması olarak her türlü teknolojik gelişmeyi takip ederek nakliye hizmetlerini geliştirerek kolaylaştırmak adına çalışmalarımızı yürütüyoruz. Bu noktada evden eve asansörlü taşımacılık hizmeti ile taşımacılık alanında yeni bir çığır açan ilk firmalardan biri olarak gurur duymaktayız. Asansörlü taşımacılığın yanı sıra eşyaların dikkatle ve profesyonel paketlemesini yaparken taşıma sürecinde her türlü gelişmiş teknolojik teçhizatlar ile taşıma hizmetini sağlamaktayız.

Karşılıklı güveni esas alan firmamıza güvenmek adına sitemiz üzerinden yetki ve onay belgelerimizi inceleyebilir, referans firmalara göz atarak ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Bu nokta da uzun yıllardır nakliye alanında hizmet veren firmamız uzun yılların deneyimini ekleyerek taşıma hizmetini sağlarken uygun taşıma fiyatları ile de cebinizi de güldürmektedir. Uygun fiyatlara kaliteli hizmet için Ekşioğlu!

 

 

 

Diğer Şehirler