TEKLİF AL

Adınız Soyadınız

E-posta adresiniz

Telefon

Mesajınız

Menü

Şehirlerarası Nakliyat

Avrupa Yakası Evden Eve Nakliyat


İstanbul Avrupa yakasında uzun süredir hizmet veren Ekşioğlu evden eve nakliyat hizmetini son derece titizlik ile çalışmalarını bu bölgede sürdürmektedir. Bu noktada son teknoloji taşımacılık hizmetlerini de müşterilerine sunan firmamız, asansörlü taşımacılık hizmeti, evden eve, ofisten ofise taşıma hizmetlerini de sorumluluk duygusu çerçevesinde belirtilen şekilde ve saatinde taşımaktadır. Güven ve empati prensipleri ile eşyalarınız evinizden güven içinde alınırken güven içinde taşıma hizmeti sağlanarak yeni yere taşıması sağlanmaktadır.

Evden eve  taşıma hizmeti sağlayan firmamız bölgede uygun fiyata taşıma hizmeti sağlarken eşyalarınızı güven içinde ve dikkatle paketlemekte ardından araca uygun biçimde yükleme yaparak eşyaların hasar görmesinin önüne geçmektedir. Eğer İstanbul Avrupa bölgesine taşınıyor ya da İstanbul Avrupa bölgesinden taşınıyor iseniz güven içinde aynı zamanda uygun fiyata bizleri tercih ederek Avrupayakası evden eve nakliyat hizmeti alabilirsiniz. Bize telefon üzerinden ulaşmanız halinde ekibimiz gerekli bilgi ve güzergah paylaşımını öğrendikten sonra hesaplama yaparak en uygun fiyat garantisi ile sizlere taşıma hizmeti sağlayacaktır. Fiyat ve gün konusu belirlendikten sonra belirtilen adrese gün ve saatinde uzman kadromuz gerekli ekipmanlar ile gelerek taşıma hizmetini ivedi biçimde gerçekleştirecektir.

Kendini taşıma alanında geliştiren ve bu alanda hem ekipmanları hem de çalışanları ile son teknolojiyi kullanan firmamız son yıllarda en çok kullanılan ve en pratik yöntem olarak karşımıza çıkan evden eve asansörlü taşımacılık hizmeti sağlamaktadır. birçok binada taşıma gerçekleştirilirken yüksek katlardan eşya indirme hem çok fazla zaman almakta hem de merdivenlerden indirilirken eşyalar zarar görmekte ve sıkça sarsılmaktadır. Bu sarsılma ile birlikte teknolojik aletler kimi zaman arıza çıkarırken buzdolabı, kanepe gibi eşyaların dar alanlardan geçirilmemesi durumunda çizilme ve ezilme durumu söz konusu olabilmektedir. Müşterilerimizi bu gibi sorunlar ile baş başa bırakmamak için firmamız son teknoloji ile asansörlü taşımacılık hizmeti sağlamakta bu şekilde eşyalar güven içinde taşınırken normalde saatleri alabilecek taşınma işlemi oldukça kısa sürede tamamlanarak araca yükleme işlemi ve indirme işlemi yapılabilmektedir. aynı zamanda personel sayısı bu taşıma sisteminde az olduğu için daha uygun fiyatlara taşıma hizmeti alabilirsiniz.

 

Diğer Şehirler