TEKLİF AL

Adınız Soyadınız

E-posta adresiniz

Telefon

Mesajınız

Menü

Şehirlerarası Nakliyat

Bağcılar Evden Eve Nakliyat

İstanbul’ un birçok bölgesinde nakliye hizmeti veren deneyimli bir firma olarak kurulduğumuz günden bu zamana kadar sizleri memnun etmek ve sorunlara çözüm getirmek için çalışmakta ve her geçen gün kendinizi geliştirerek nakliye hizmetini siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. evden eve nakliyat firması olarak sizlerin güvenini kazanmak ve nakliye işlemlerini hakkı ile yapmak için ulaştırma bakanlığından gerekli izin ve yetkileri almış kurumsal bir firma olarak hizmet sağlamaktayız. Bağcılarevden eve nakliyat hizmetinin yanı sıra İstanbul’ un her ilçesinde taşımacılık hizmeti sunarken, şehir içi, şehirler arası, ofis taşımacılığı, depo hizmetleri, parça taşımacılığı, dikkat ve özen gerektiren arşiv taşımacılığı gibi birçok hizmeti de sunuyoruz.  Bağcılar ilçesinde en çok tercih edilen ve güvenilen bir firma olmaktan gurur duyarken bununla yetinmiyor her geçen gün teknolojinin ışığında kendimizi geliştirerek hareket ediyoruz.

Evden eve taşıma hizmeti sağlayan Ekşioğlu Nakliyat firması olarak bizlere her zaman ulaşabilmeniz için 7 / 24 hizmet veren çağrı merkezimiz bulunmaktadır. Günün her saati ve haftanın her günü çağrı merkezimizi arayarak ayrıntılı bilgi alabilir, fiyat noktasında teklif alabilir, hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı olarak görüşebilirsiniz. Bu noktada uygun fiyat garantisi ile hizmet sağlarken eşyaların sigortalanması ve eksper desteği ile profesyonel bir taşımacılık hizmeti sağlamaktayız.

Taşınmak oldukça zahmetli işlerden birisidir, yüksek katlardan taşıma işlemi her zaman için daha uzun süreli ve zahmetli, aynı zamanda kat inerken ve çıkarken eşyaların zarar görmesine sebep olan bir işlemdir. Ancak eşkioğlu firması olarak bu algıyı değiştirmek adına evden eve asansörlü taşımacılık hizmeti sağlamaktayız. Ekşi oğlu nakliye firması sayesinde yüksek katlardan eşya indirmek hem daha pratik hem de kazandıran bir işlem olmaktadır. Uygun araç ve vinçler ile asansör sistemi kurularak tek noktadan indirme ve bindirme işlemleri yapılırken bu noktada taşıma daha çabuk ve pratik olur. Bunun yanı sıra asansörlü sistem ile eşyalar taşındığı için eşyaların zarar görme riski en aza indirilmiş olur. Eğer kaliteli hizmeti uygun fiyata almak istiyor iseniz size bir telefon kadar uzağız.

 

Diğer Şehirler