TEKLİF AL

Adınız Soyadınız

E-posta adresiniz

Telefon

Mesajınız

Menü

Şehirlerarası Nakliyat

Bahçelievler Evden Eve Nakliyat

.Bahçelievler evdeneve nakliyat hizmeti  sağlayan taşımacılık alanında isim yapmış firmamız müşterilerinizin her türlü nakliye ihtiyaçlarına karşılık vermek için çalışmalarını sürdürmekte ve teknolojik gelişimleri taşımacılık alanına uyarlayarak her gün kendini geliştirmektedir. Firmamız kurumsal bir firma olup bu noktada tüm izin ve yetkileri ile hizmet sağlamaktadır. nakliye alanı için ulaştırma bakanlığınca alınan tüm onayları ve belgeleri ile güvenilir ve kaliteli bir hizmet sunmaktadır.

7/ 24 çağrı merkezimiz üzerinden bizlere ulaşarak taşımacılık noktasında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Evden eve nakliyat, şehirler arası taşımacılık, şehir içi taşımacılık, parça eşya taşımacılığı, ofis taşımacılığı, depo hizmeti gibi birçok hizmeti sizler için en uygun fiyata sağlamaktayız. Bunun yanı sıra eşyalarınız taşınma öncesinde sigorta altına alınırken eksper desteği ile güven içinde bir taşımacılık hizmeti alabilirsiniz. Taşıma noktasında ilk olarak evde paketleme işlemleri yapılır. Taşıma gününden bir gün önce uzman ekibimiz belirtilen adrese gelerek uygun paketleme ve ambalajlama işlemlerini yapar. Kırılacak eşyalar özen içinde paketlenirken belirtilen işaretler konulur. Sonra ki gün ise anlaşılan saat aralığında taşıma süreci başlar. Evden eve asansörlü taşımacılık hizmeti sunan firmamız bu noktada eşyalarınızın zarar görmemesi ve kat aralıklarında sorun yaşamamak adına asansörlü taşımacılık hizmeti de sağlamaktadır. bu sayede eşyalar hem daha pratik hem de daha kısa süre içinde taşınabilir. Taşıma işleminin ardından uygun araca dikkatle yerleştirilen eşyalar belirtilen adrese doğru yola çıkar ve indirme işleminde de asansör sistemi devreye girer. Bu sayede eşyalarınız sarsıntıya ve hasara uğramazken taşıma işlemi pratik bir şekilde kısa süre içinde tamamlanır.

Uzun yıllardır bu alanda hizmet veren Ekşioğlu Nakliyat taşımacılık sektöründe öncü firmalardan biri olarak adını bu alanda duyurmuştur. Evden eve taşıma hizmetinin yanı sıra, ofisten ofise taşıma, şehir içi ve şehirler arası taşımacılık hizmeti de sağlamaktadır. eşya sigortalama ve eksper hizmetleri ile çalışan Ekşi oğlu nakliyat firmasına bir telefon kadar uzaksınız. Bahçelievler bölgesine taşınıyor ya da bahçeli evlerden taşınıyor iseniz bizlere ulaşmanız halinde kaliteli hizmet alabilirsiniz.

 

Diğer Şehirler