TEKLİF AL

Adınız Soyadınız

E-posta adresiniz

Telefon

Mesajınız

Menü

Şehirlerarası Nakliyat

Başakşehir Evden Eve Nakliyat


Ekşioğlu firması olarak İstanbul merkezli olmak üzere birçok şehirde hizmet sağlamaktayız. Bu noktada İstanbul’un her ilçesinde olduğu gibi başakşehir evden eve nakliyat hizmetini de sizlere sunmaktayız. uzun yıllardır bu alanda hizmet veren firmamız taşımacılık alanında adını zirveye kazısa da her geçen gün kendini geliştirmek ve daha iyi hizmet vermek için çalışmalarını sürdürmektedir. Evden eve nakliyat olarak uzun yıllardır gücümüze güç katmaya devam ederken bu noktada geniş araç filomuz  ve depolama alanlarımız, geniş personel ağımız ile her zaman sizlere uygun fiyata hizmet sunmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Evden eve taşıma hizmeti sunan firmamız kalite, uygunluk, güven, dürüstlük, saygı, müşteri odaklı ve yenilikçi bir şekilde çalışmalarını sürdürürken aynı zamanda ekip ruhu ile hareket ederek oldukça kısa süre içinde taşımacılık hizmetini sunmaktadır. Bu noktada randevu usulü ile çalışmalarımızı sürdürdüğümüz için herhangi bir çakışma ve sorun yaşanmaz. Nakliye firmalarında yaşanan en büyük sıkıntılardan birisi her zaman için iki işi bir arada yürütme sorunudur. İki müşterinin taşıma işleminin aynı anda yapılması personel bölünmesine ve işlerin karışmasına sebep olur. Böyle bir durum ile karşı karşıya kalmamanız adına çizelge şeklinde randevuları düzenleyen bir ekibimiz bulunmaktadır. Bu ekip sayesinde sizin günününüz de herhangi farklı bir iş oluşmaz ve bölünme yaşanmaz. Tüm personelimiz tek hedefte yoğunlaştığı için taşıma işlemi daha düzenli ve daha çabuk gerçekleştirilir. Tüm bu hizmetlerin yanı sıra firmamız evden eve asansörlü taşımacılık hizmeti sağlamaktadır. yüksek katların eşyaların indirilip bindirilmesi bir takım hasarlara ve binaya zarar verdiği için son dönemde popüler bir taşıma yöntemi olan asansörlü taşımacılık kullanılmaktadır.

Hem kaliteli hem de güvenilir bir hizmet almak aynı zamanda cebinizi de ferahlatmak için bizler ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Şehir içi ve şehirler arası olarak hizmet sağlayan firmamıza 7 / 24 çağrı merkezinden ulaşabilirsiniz. Her türlü detayı, aklınıza takılan nakliye sorunlarını iletebilir aynı zamanda fiyat teklifi de alabilirsiniz. Güvenli şekilde eşyalarınızı taşımak için Ekşioğlu nakliyat doğru tercih!

 

Diğer Şehirler