TEKLİF AL

Adınız Soyadınız

E-posta adresiniz

Telefon

Mesajınız

Menü

Şehirlerarası Nakliyat

Bayrampaşa Evden Eve Nakliyat


Tayin, ev değiştirme isteği, yeni bir eve taşınma, iş yerine yakınlık, çocukların okulu gibi birçok hayat şartı bizi taşınmaya zorlar. Bu süreçte en zorlu kısımlardan birisi nakliyedir. Eşyaların dikkatle taşınması, bir zarar görmeden nakliye işleminin tamamlanması büyük zahmet ve dikkat isteyen bir iştir. Bu noktada Bayrampaşaevden eve nakliyat hizmeti sunan firmamızdan destek alabilirsiniz. Kurumsal bir firma olup ulaştırma bakanlığından tüm izin ve yetkiler alınmış usulüne uygun taşımacılık hizmeti sunulmaktadır. Eşyaların paketlenmesi, sigortalanması ve eksper desteği ile profesyonel bir taşıma hizmeti Ekşioğlu evden eve nakliyat firması tarafından sağlanır.

Bayrampaşa bölgesinde taşıma hizmeti sağlayan firmamız müşterilerin memnuniyetini ön planda tutarak bir çalışma prensibi geliştirmiştir. Empati yöntemi ile taşıma işlemlerini gerçekleştiren deneyimli ve eğitimli ekibimiz nakliye de yaşanabilecek sorunları bu şekilde ortadan kaldırıyor.  Eşyalarınız için paketleme hizmeti sağlarken her türlü şekilde, kiloda eşyayı uygun araçlar ile taşıma hizmeti sağlanmaktadır. Bu süreçte ev içinde ki tüm eşyalarınızı güven içinde paketledikten sonra uygun teçhizat kullanılarak taşıma hizmeti sağlanır. Bu noktada evden eve asansörlü taşımacılık hizmetimiz de bulunmaktadır. Bu sayede nakliye işlemi güven içinde aynı zamanda kısa sürede tamamlanırken siz sırtınızı arkaya yaslayıp kahvenizi gönül rahatlığı ile yudumlayabilirsiniz.

Firmamız olarak taşımacılık alanında evden eve taşıma hizmetinde rakiplerimizden bir adım önde ilerlemekteyiz. Bu noktada geniş araç ve farklı çeşitlerde araç filolarımız ile hizmet sağlarken, gelişmiş teknolojik ekipmanlar ile taşıma hizmetini sağlamaktayız. Asansörlü vinç sistemleri, uygun halatlar, özenle ve uygun paketleme yöntemleri ile paketleme hizmetimizin yanı sıra eşyalarınız sigorta altına alınarak taşınır. Her türlü önlem alınmasına karşı herhangi bir sorun durumunda sizi mağdur etmemek adına sigortamız bu ürünlerin tutarını karşılar ve güven içinde bir taşıma hizmeti alırsınız. Bu süreç içinde yükleme ve indirme sürecinde alanında uzman ekspertizlerimiz gerekli takibi ve raporları tutarken size söz verilen saat aralığında tüm taşıma işlemleri gerçekleştirilir. Randevu usulü ile çalışma sistemimiz olduğu için farklı bir iş ile çakışma gibi sorunlar yaşanmaz.

 

Diğer Şehirler