TEKLİF AL

Adınız Soyadınız

E-posta adresiniz

Telefon

Mesajınız

Menü

Şehirlerarası Nakliyat

Beşiktaş Evden Eve Nakliyat


İstanbul ilinin geneline bakıldığında en çok göç alan ve en kalabalık ilçelerden birisi Beşiktaş semtidir. Bu noktada sürekli göç alıp vermesi sebebi ile taşımacılık sektörü de bu bölgede büyük bir gelişim göstermiştir. Ekşioğlu firması olarak Beşiktaşevden eve nakliyat hizmeti sağlarken bu alanda en iyisi olmak adına her geçen gün kendinizi geliştiriyoruz. Bu noktada ofis taşımacılığı, evden eve taşıma , şehir içi ve şehirler arası taşımacılık hizmetini en başarılı şekilde sağlarken en uygun fiyat garantisi altında çalışarak siz değerli müşterilerimizin bütçesini sarsmadan hizmet vermekteyiz.

Uzun yıllardır hizmet veren ve İstanbul ilinde köklü bir firma olarak taşımacılık sektöründe isim yapan firmamız ulaştırma bakanlığının gerekli izin ve yetkileri altında çalışmakta olup bu noktada kurumsallaşmış bir firmadır. Tüm belge ve yetkilerimiz ile kurumsal bir iş yapmakta ve bu yaptığımız işinde hakkını vermekteyiz.  Geniş bir personel ağımızın yanı sıra birçok farklı araç filomuz ile her türlü eşyanın özenle taşınmasını sağlarken deneyimli ve işinin ehli personellerimiz ile özen ve güven içinde hizmet sağlamaktayız. Evden eve nakliyat hakkında bilgi almak bunun yanı sıra hizmet almak için 7/ 24 çalışan çağrı merkezimize ulaşabilir, bunun yanı sıra mail adresimizden bizlere ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda sitemizde bulunan fiyat teklifi al butonu ile de fiyat tekliflerimizi öğrenebilirsiniz. Bu noktada istediğiniz kanaldan bizler ile iletişime geçerek nakliye konusunu rahatlıkla çözebilirsiniz.

Taşınma sürecinde en zor konulardan birisi katlardan eşya indirme ve çıkarmadır. Koridor ve merdiven aralarının dar olması durumunda taşıma hizmeti zorlaşırken bazı eşyalar taşınamayabilir aynı zamanda duvarlara değerek hasar söz konusu olabilir. Bunun gibi durumlar ile karşı karşıya kalmamak ve pratik bir taşıma hizmeti sağlamak adına firmamız evden eve asansörlü taşımacılık hizmeti sunmaktadır.  Bu sayede yüksek katlara merdivenlerden ve dar koridorlardan taşıma sağlamak zorunda kalınmaz. Asansör ile indirme ve bindirme yapıldığı için hem daha hızlı hem de daha güvenli bir hizmet sağlanırken bina sakinleri de ses ve gürültüden bir rahatsızlık duymaz.

 

Diğer Şehirler