TEKLİF AL

Adınız Soyadınız

E-posta adresiniz

Telefon

Mesajınız

Menü

Şehirlerarası Nakliyat

Beykoz Evden Eve Nakliyat

Rahat bir şekilde nakliye işlemlerini tamamlamak ve bir yerden öbür yere zamanında ve güven iççinde eşyaları taşımak taşınan kişi için oldukça önemli bir durum oluşturur. Bu noktada evden eve nakliyat işlemi önemli bir süreçtir. Güven içinde hizmet almak, zamanında taşımanın gerçekleşmesi, eşyaların zarar görmeden taşınması için güvenilir ve işinin ehli firmalar ile çalışmak önemli bir husustur.

Taşımak durumunda kalan birçok kişi özellikle yüksek katlarda ise büyük bir endişe taşırlar. Bu noktada eşyaların yüksek kattan indirilmesi halinde hasar görme ihtimali ortaya çıkmaktadır. Bu noktada firmamız evden eve asansörlü taşımacılık hizmeti sağlamaktadır. Bu sayede herhangi bir hasar durumu ortadan kaldırırken eşyalar daha az sarsıntı ile kolay şekilde taşınır ve sizde zamandan tasarruf etmiş olursunuz.  Evden eve taşıma hizmeti almak için güvenilir bir firma ile çalışmak her zaman için büyük önem taşır. Bu noktada Ekşioğlu firması olarak uzun yıllardır bu alanda hizmet vermekteyiz. Aynı zamanda ulaştırma bakanlığından izinler ve yetkiler ile daha güvenli taşıma hizmeti sağlanmaktadır. Eğer sizde güvenilir bir hizmet almak ve kurumsal bir firma ile profesyonel bir çalışma sürdürmek istiyor aynı zaman da eşyaların güven içinde taşınmasını istiyor iseniz bizlere telefon üzerinden kolay bir şekilde ulaşarak merak ettiğiniz soruları sorabilir, fiyat hakkında bilgilendirme alabilirsiniz.

Kurumsal bir biçimde nakliye ve taşımacılık yapan firmalarımızın tüm izin ve yetkileri tamdır. Bu nokta da hem şehir için hem de şehirler arası profesyonel bir taşımacılık hizmeti sunulur. Ev taşımanın yanı sıra ofis taşımacılığı hizmetleri de sağlanmaktadır. Büro ve ofislerinizi güven içinde firmamıza taşınması için emanet edebilirsiniz. Ağır makineler ve değerli kasalar, sıra, tahta bunun yanı sıra tüm ofis malzemeleriniz dikkatle ve özenle firmamız tarafından taşınırken uygun fiyat garantisi ile de bütçeniz sarsılmadan taşıma hizmeti alabilirsiniz. Eksper ve profesyonel sigortalı ev eşya taşıma hizmetimiz ile tüm eşyalarınız sigorta altında taşınırken herhangi bir hasar durumunda sigortanız devreye girerek hasarın tahsilatı gerçekleşir bu şekilde hiçbir kayıp yaşanmaz. 

 

Diğer Şehirler