TEKLİF AL

Adınız Soyadınız

E-posta adresiniz

Telefon

Mesajınız

Menü

Şehirlerarası Nakliyat

Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat

İstanbul 7 tepeli şehir. İstanbul çok farklı medeniyetlere başkentlik yapmış tarihin her döneminde özel kalmış bir kent. Her semti bir başka güzel. Her kentin içinde başka bir yaşanmışlık başka bir doku var. İşte o bölgelerden bir tanesi de Büyükçekmece. Avrupa yakasında yer alan ve İstanbul’un batısında olan bir ilçe. Her kesimden insanın yaşadığı kentte  nüfusun kalabalık olması sebebi ile evden eve nakliyat konusunda da hız kesmeyen bir trafik olduğu rahatlıkla söylenebilir.  Bölgenin genel yapısının kozmopolit olduğu göz önüne alınır ise bu hareketlilik de son derece normal. Bölgede her kesime hitap eden satılık ve kiralık evlerin olması da taşımacılığın böyle hareketli olmasının en temel sebepleri arasında geliyor.

Büyükçekmece evdeneve nakliyat konusunda böylesine aktif iken insanların karşısına da çok sayıda firma çıkıyor ve insanlara değişik alternatifler sunuyor. Bunlardan bir tanesi de alanında lider ve güvenilir kuruluşlardan bir tanesi olan evden eve taşıma deyince sadece Büyükçekmece’de değil İstanbul genelinde her yere günün her saati tüm mevsimlerde hava koşullarına bakılmaksızın hizmet veren Ekşioğlu Nakliyat. Firma tamamen kurumsal bir hizmet anlayış ile hizmet verir iken mutlak müşteri memnuniyetini baz alıyor.  İster Büyükçekmece’nin bir mahallesine isterseniz farklı ilçelere kesintisiz hizmet veren bir firma.

Evden eve asansörlü taşımacılık hizmeti de veren bir firma ki özellikle kentsel dönüşümün yaşandığı  bölgelerde asansörlü taşımacılık bu işin olmazsa olmazları arasında geliyor. Zira örnek olarak 20 katlı bir binadan 1. Kata ya da tam tersi 1. Kattan herhangi bir rezidans dairesine eşya taşımak için eşyanın türü ne olursa olsun asansörlü taşımacılık sistemine gereksinim oluyor. Üstelik bu sistemler zamandan da kazandırıyor ve eşyaların herhangi bir kaza bela olmadan güvenle taşınmasına olanak veriyorlar. Fiyatlara bakıldığında ise aradaki mesafeye, hangi katlar arasında taşımacılığın yapılacağına, eşyanın az ya da çok olmasına ve tüm bunlara bağlı olarak çalışacak insan sayısına göre değişiklik gösteriyor. Ayrıca nakliyat firmasından özel istekler olursa rakamlar doğal olarak yükseliyor. 

 

Diğer Şehirler