TEKLİF AL

Adınız Soyadınız

E-posta adresiniz

Telefon

Mesajınız

Menü

Şehirlerarası Nakliyat

Çatalca Evden Eve Nakliyat

Çatalca, yüzölçümü bakımı olarak ele alındığında ülkemizin en büyük kenti  İstanbul'un en büyük ilçesi olma özelliğinde olup  İstanbul'un batı sınırında kurulmuş bir kent merkezi olduğu bilinmektedir. Kentin yapısına baktığımızda mozaik tarzı bir yapı karşımıza çıkar. Nüfus olarak da İstanbul’un en kalabalık kentlerinden bir tanesi olan Çatalca çok sayıda göç olayının de olduğu İstanbul’un ilçelerinden bir tanesi olup evden eve taşıma firmaları da bu durumu bilerek geniş kapsamlı olarak farklı ekonomik yeterliliklere yanıt verir bir biçimde hizmet vermektedirler.  Değişken yapısı sebebi ile Çatalca evden eve nakliyat konusunda en fazla hareketliliğin yaşandığı bölgeler arasında neredeyse ilk sıradadır.

Evden eve nakliyat konusu özünde son derece önem arz eden üzerinde durulması gereken çok önemli bir husustur. Sonuçta kişinin kendi ekonomik bütçesi dahilinde büyük emekler vererek almış olduğu eşyalar vardır ve bu eşyaların en hasarsız başına bir şey gelmeden herhangi bir çalınma riski de olmadan taşınması son derece önemlidir. Normalde bir nakliyat firmasının vermesi gereken hizmet eşyaların evden alındığı gibi hiçbir biçimde zarar görmeden bir başka adrese yani belirlenen adrese güvenle taşınması gerektiğidir. Kimi firmalar bu noktada eşyaların toplanması paketlenmesi gibi işlemleri yapar ve dahası taşınılan yerde de bu eşyaları müşterilerin belirlediği biçimde yerleştirir ama bu tamamen karşılıklı anlaşmaya bağlı olan bir durum ve tercih meselesidir.

Evden eve asansörlü taşımacılık bu alanda nakliyat firmalarının geldiği en son nokta olarak kabul edilebilir. Bu noktada bu hizmeti veren firma eşyaları asansör ile alarak eşyalar kaçıncı katta olursa olsun gidilecek olan yere götürür ve akabinde de yine kaçıncı kat olursa olsun asansör ile taşır. Burada kullanılan asansör klasik asansörlerden farklı olan özel bir asansör sistemidir.  Dışarıdan taşımaya izin veren hafif eğimli olan kendisine has bir yapısı olan sistemlerdir. Yani binalarda bulunan asansörler ile karıştırılmaması gerekir ama kimi zaman binalarda bulunan asansörler ile de eşyaların taşınabilmesi olanağı mevcuttur. Lakin onların yük asansörü olmadığı gerçeği de dikkate alınmalıdır.

 

 

Diğer Şehirler