TEKLİF AL

Adınız Soyadınız

E-posta adresiniz

Telefon

Mesajınız

Menü

Şehirlerarası Nakliyat

Esenyurt Evden Eve Nakliyat


Kimse doğduğu büyüdüğü yerde sonsuza kadar kalmıyor. Değişmeyen tek şeyin değişim olduğu da kaçınılmaz. İnsanlar doğu büyür iken elbette gün geliyor okumak için, gün geliyor evlendikleri için gün geliyor yeni bir işe girdikleri için taşınmak durumunda kalıyorlar ve bu da beraberinde herkesin çok da haz etmediği evden eve nakliyat konusunu gündeme getiriyor. Dünyanın neresinde olursa olsun taşınma olayı oldukça meşakkatli ve zaman isteyen bir iş. Oysa günümüz insanı adeta zamana karşı yarışıyor.

İşte tam da bu noktada insanların karşısına evden eve taşıma hizmeti veren firmalar çıkıyor. Çok değil bundan bir 50 yıl önce geriye gidildiğinde önce bir kamyon bulunur sonra hamal tutulur evde eşyalar tek tek paketlenir ambalajlanır sonra yeni taşınılan adreste tekrar yerleştirilirdi. Bu noktada kutu bulmak ambalajlama yapmak başlı başına bir emek gerektirir ve kişilerin bir hayli zamanını alırdı ama artık bu durum değişti artık Ekşioğlu Nakliyat gibi kurumsal firmalar tüm bu işleri sizin yerinize kesintisiz olarak nereden nereye olursa olsun hallederek insanların zaman kazanmalarını sağlarken ekstra bu iş için emek harcamalarını önlüyorlar.

Esenyurt evden eve nakliyat hizmetinin en yoğun biçimde verildiği yerlerden bir tanesi. Bunun da belli başlı bir takım nedenleri var. Bu nedenlerin en başında 2008 yılına kadar Büyükçekmece ilçesine bağlı bir semt iken 2008 senesinde Kıraç isimli belde birleşerek İstanbul’un en yeni ilçelerinden bir tanesi olması. Bu da beraberinde bölgenin havasını baştan aşağıya değiştirmiş bulunuyor. İlçeye yeni kurulan resmi kurumlar nedeniyle yeni iş alanlarının açılması iç göçü de beraberinde getirmiş durumda ki bu da nakliyat olayını beraberinde getirmiş durumda. Kentte yaşanan ilerleme son derece hızlı. Tüm bunlara bağlı olarak inşaat sektöründe de bir gelişme var ve çok sayıda yeni yeni binalar yapılıyor ki bu binaların çoğu yüksek katlı. Bu yüzden de bu bölgede özellikle evden eve asansörlü taşımacılık sistemi kullanılıyor. Böylece hiçbir eşya türü ne olursa olsun başına herhangi bir şey gelmeden rahat bir biçimde güvenle taşınıyor.

 

Diğer Şehirler