TEKLİF AL

Adınız Soyadınız

E-posta adresiniz

Telefon

Mesajınız

Menü

Şehirlerarası Nakliyat

Evden Eve Taşıma Nasıl Olmalıdır?

Evrensel ahlak anlayışına sahip olmayan hiçbir kurum ısrarla belirtiyoruz ki uzun soluklu olmaz. Bu durum sözcüklerle başlar daha sonra ise her açıdan varlığımızın özünü itham eder. Kullanılan üslup ve dil profesyönelliğin önemli bir uzantısıdır. Karşılıklı sevgi ve saygı, ortaya çıkacak olan işin en iyisi olması, gelişimine olanak sağlaması açısından önemlidir. Ekşioğlu Evden Eve Nakliyat olarak davranışlarımızın sınırını ve bundan doğacak sorumlulukları her açıdan kavrayarak sizlere hizmet sunmaktayız.
Çalışan kadro uzun soluklu bir eğitimden geçer. Bünyemizde tecrübesiz ve sigortasız işçi çalıştırılmaz. Emanet edilen eşyalara olan bir zarar sizlerin bize vermiş olduğu güvene verilen zarardır. Bizlerde aynı toplulukta yaşayan bireyler olarak almak istemediğimiz hizmeti bir başka kimseye sunmayız.
Eşyalarınız adet ve ebatına göre çalışan sayımız ve aracımız belirlenir. Kararlaştırılan gün ve saatte kapınızda oluruz. Taşımadan bir gün önce de teyit amaçlı aranır. Kararlaştırılan günde sizler tarafından bir değişiklik olacaksa eğer bunun derhal bildirilmesi gerekir.
Taşıma esnasında zimmet eşyalarız sorumluluğu sizlere aittir.

 

Diğer Şehirler