TEKLİF AL

Adınız Soyadınız

E-posta adresiniz

Telefon

Mesajınız

Menü

Şehirlerarası Nakliyat

Eyüp Evden Eve Nakliyat


Nakliyat insan yaşamında son derece önem arz eden konular arasında geliyor. İnsanlar farklı nedenlerden dolayı taşınmak durumunda kalabiliyor ki bu da beraberinde evdeneve nakliyat konusunu beraberinde getiriyor.  İnsanlar bazen yeni bir ev aldıkları için bazen bir evden diğer bir eve taşınmak için bazen de o kentte yaşamları sona erdiği için taşınma gereksinimi duyabiliyorlar ki tüm bu durumlarda da nakliyat kavramı devreye giriyor.  Kişilerin eğer kendilerine ait bir nakliyat firması ya da aracı yok ise zaten bu durum kaçınılmaz olan bir olgu.

İstanbul’un en eski semtlerinden bir tanesi de Eyüp. Camisi ise eski tarihi binaları ile kendisine has bir yapısı var ve günümüz şartlarında hala dokusunu koruyan kentler arasında ilk sırada geliyor. Üstelik İstanbul’un Avrupa yakasında en büyük ilçelerden de bir tanesi olup değişik kesimlerden insanları barındırıyor. O yüzden de Eyüp evden eve nakliyat konusunda da oldukça hareketli olan İstanbul ilçelerinden bir tanesi. Çok sayıda cadde, sokak ve mahalle olan nüfusu hayli kalabalık olan bu ilçede evden eve taşıma hizmeti konusunda da insanların karşısına değişik alternatifler çıkıyor ve bunlar arasında son derece dikkatli tercihler yapmak gerekiyor.

Evden eve asansörlütaşımacılık son yıllarda en rağbet edilen taşımacılık ve nakliyat sistemi bunun en önemli nedenleri arasında ise eşyaların en az risk alarak hatta 0 risk ile güvenle taşınabiliyor olması. Kurulan dışardan asansör denilen bir sistemle ev kaçınca katta olursa olsun eşyalar güvenle alınıp yine taşınılacak olan adres nerede olursa olsun eşyalar güvenle makara sistemi ile hareket eden yapı üzerinden taşınıyor ve sonrasında yerleştirilmesi gereken yere güvenle yerleştiriliyorlar. Bu da gerek nakliyat firmalarına gerek ise hizmeti alan kişilere ya da kurumlara oldukça ciddi avantaj sağlıyor. Fiyatlar ise arada yer alan mesafeye, nakliyat firmasının fiyat politikasına hangi katlar arasında eşyaların taşınacağına göre değişiklikler arz etmekle beraber Ekşioğlu nakliyat profesyonel hizmet veren mutlak müşteri memnuniyeti zihniyeti ile çalışan alanında lider bir kuruluş olarak bilinmektedir.

 

Diğer Şehirler