TEKLİF AL

Adınız Soyadınız

E-posta adresiniz

Telefon

Mesajınız

Menü

Şehirlerarası Nakliyat

SİLİVRİ EVDEN EVE NAKLİYAT

Silivri evden evenakliyat firmamız eşyalarınızın güvenilir bir şekilde taşınması için gerekli koordinasyon ve planlamayı yaparak sizlerin memnuniyetini kazanmaya devam etmektedir.

Silivri evden evenakliyat değer verdiğiniz eşyalarınıza aynı özeni göstererek güvenli bir şekilde uzman personelimiz tarafından paketlenip titiz bir şekilde taşınmaktadır. Firmamız evden eve nakliyat sektöründe çok kısa bir sürede  siz değerli müşterilerimizin desteğiyle taşımacılık hizmetinde saygın marka yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Nakliyat firmamız nakliye işlemlerinde gerçekleştirilen yenilikleri sürekli takip ederek personeline devamlı olarak gerekli eğitimi vermeye devam etmektedir. Küçük boyutta olan eşyalarınız için ekonomik çözümler sunan firmamız az miktardaki eşyalarınız taşımak için küçük araçları da bünyesinde bulundurmaktadır. Size nakliyat alanında en sağlıklı hizmeti veren firmamız taşıma sırasında ekonomik fiyat, modern taşımacılık ve verdiği eşya garantisi sayesinde rakiplerinin arasından hızla sıyrılmayı başarmıştır. Firmamız taşıma işlemi gerçekleşmesi için araca bindirilen eşyalarınızın arasına destek malzemeleri koyarak taşıma sırasında eşyalarınızın üst üste gelmesini engellemektedir. Eşyalarınızın değerine göre verdiği sigorta sayesinde olabilecek risklere karşı eşyalarınızı güvence altına almaktadır. Nakliyat firmamız hasarsız nakliye garantisi ve taşıma sırasında memnun olmadığınız durumda sizlere para iade garantisi vermektedir. Uluslararası standartta taşımacılık hizmeti veren firmamız kurulduğu günden bu yana değişen teknolojiyi takip ederek her geçen gün yenilikçi çözümler sunmaya devam etmektedir.

Silivri evden evenakliyat standartlara uygun depolama koşulları ve asansörlü nakliyat hizmetleriyle kaliteli hizmetin adresi olmaya devam etmektedir.

 

Diğer Şehirler