TEKLİF AL

Adınız Soyadınız

E-posta adresiniz

Telefon

Mesajınız

Menü

Şehirlerarası Nakliyat

SULTANGAZİ EVDEN EVE NAKLİYAT

                İnsanlar gelişen ve kalabalıklaşan nufus ve konutlaşmanın artması ve çarpık kentleşmenin artması nedeniyle sürekli olarak farklı bir yere taşınma isteğinde bulunmaktadır. Ancak insanlar farklı bir mahalleye, farklı bir şehre taşınmak istediklerinde bu taşınma işlemini kendilerini yapamaktadır. Çünkü ev eşyaları küçük araçlara sığamayacak kadar büyüktür ve taşınması oldukça zordur.

                İşte tüm bu nedenlerden dolayı da yeni bir sektör ortaya çıkmıştır. Bu sektörün adı evden eve taşımacılık, yani nakliyecilik sektörüdür. Ülkemizde ve İstanbul'da çok sayıda nakliye şirketi ve bu işi şirket kurmadan yapan kişi mevcuttur. Biz Sultangazi evden evenakliyat olarak uzun yıllardır İstanbul Sultangazi'de yaşayan müşterilerimizin her türlü taşınma işlemlerinde, en iyi hizmeti vermek, en iyi müşteri memmuniyetini sağlamak için çalışmaktayız. Daima ülkemizdeki ve dünyadaki gelişmeleri takip eden, dinamik, güncel bir şirket olmaya çalışmakla birlikte yenilikçi firmayız. Ayrıca biz Sultangazi evden eve nakliyat olarak birçok büyük firmanın bile henüz hayata geçirmediği hizmetleri müşterilerimize ek ücret istemeden, ücretsiz bir şekilde sunmaktayız. Bunlardan biri, evinizdeki tüm taşınacak eşyaları ve elektronik hassas cihazları bu iş için üretilmiş özel folyolarımıza sarmaktayız ve eşyalarınızın nakliyat sırasında çevresel etmenlerden dolayı zarar görmesini önlemekteyiz.

                Sultangazi evden evenakliyat olarak taşıdığımız tüm eşyalara nakliyat sigortası yapmaktayız ve eşyalarınıza gelecek her türlü zarara karşı sizi güvenceye almaktayız.

 

Diğer Şehirler